polyar-ruzgar-1

Rüzgar Makinaları üretiminde Türkiye’de ilk ve tek olarak kendi tesislerimizde, %100 Türk malı olarak üretilen POLYAR RÜZGAR MAKİNALARI bahçe sahipleri ve çiftçilerin hizmetine unulmuştur.

 

Mart 2009/2012 yılları arasın da sayısız testler ve geliştirmeler yapılarak Türk tarım üreticilerinin hizmetine sunulmuştur. Üretimimiz 3000 mkapalı alandaki mevcut CNC’ler, diğer özel tezgah ekipmanlarla ISO 9001-2008 kalite belgesine sahip tesislerimizde yapılmaktadır.

 

POLYAR RÜZGAR MAKİNASINDA dişli grupları ve şaftlar özel malzemelerden üretilmekte olup ısıl işleme tabi tutulmuştur. Dizel motor olarak ülkemizde iti tanınan, bol yedekparça ve uzman servisleri bulunan 200 HP gücüne Cummins 6BTA 5.9 Turbo Intercool motor seçilmiştir.

 

Kanatlar; yurtdışından ithal edilen Karbon Fiber ve Epoksi’den üretilmiş olup söz konusu malzemeler yüksek mukavemet özelliklerine sahiptir.

 

Polyar Rüzgar Makinaları otomatik çalışma özelliği ile herhangi bir don sürprizi ile karşılaşmanızı engelleyerek ürünlerinizi sürekli korumaktadır.

 

Üretilen makina korozyona karşı komple epoksi boya ile boyanmaktadır. ( Daldırma galvaniz seçeneği opsiyonel olarak sunulmaktadır. )

 

Makina, Ø 508 mm x 6mm sac boru, 10.40 m.yükseklikteki kule üstüne monte edilip çalıştırılmaktadır. POLYAR RÜZGAR MAKİNASI 60 dönüm (60.000 m2) alanda etkili olacak şekilde üretilmiştir.

 

Polyar Rüzgar Makinaları dayanıklı ,mukavim ve bakımları kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. oluşturduğumuz satış sonrası servis ağımız ile makinamız ile ilgili oluşabilecek tüm sıkıntılarınıza müdahale ediyoruz. ayrıca geliştirdiğimiz yeni kanat tasarımları ile gürültü azaltmakta ve yakıt sarfiyatlarını düşürmekteyiz.

polyar-ruzgar-2

RÜZGAR MAKİNASI / Kullanım Alanları

Polyar, etkin tesir alanı ile, özellikle açık alan bahçecilik ve meyveciliğin korkulu rüyası olan “DON TEHLİKESİ” ne karşı en etkin çözümü sunuyor. %100 yerli tasarım ve Türk Mühendislik ürünü olan Polyar, denenmiş, test edilmiş ve tam randıman vermiş olup, gelen talepler üzerine seri üretime geçmiştir.

 

KULLANIM ALANLARI

• Çekirdekli Meyveler
• Yumuşak Meyveler
• Üzüm
• Kayısı
• Kiraz
• Portakal
• Limon

 

Sizi Nelerden Korur ?

Polyar Rüzgar Makinası ürünlerinizi daha verimli ve sıfır kayıp ile alabilmeniz için, gerekli olan tüm hava sürkülasyonunu sağlayıp bahçenizi korumaktadır.

 

polyar-ruzgar-4             polyar-ruzgar-5             polyar-ruzgar-3